مشاوره غیر تحصیلی دپارتمان تخصصی خیام

مشکلات روحی ، افسردگی ، تهدیدهای اجتماعی ، اختلال روانی ، اختلال یادگیری و . . . مشکل و نگرانی اصلی این روزهای اکثر والدین است.

دپارتمان خیام  به کمک مشاوران جوان ولی باتجربه و با مهارت فراوان خود در اولین فرصت سعی در ارتباط گیری قوی خواهد داشت و بصورت مستمر مشکلات روحی فرد را برطرف مینماید.

مشاوره غیر تحصیلی

مشکلات روحی ، افسردگی ، تهدیدهای اجتماعی ، اختلال روانی ، اختلال یادگیری و . . . مشکل و نگرانی اصلی این روزهای اکثر والدین است. اما با در پیش گرفتن برخی روش های موثر می توانید آن را به موقع تشخیص داده و درمان کنید.

این عارضه در سنین نوجوانی و جوانی بیشتر مشاهده می شود. اکثر دانش آموزان دچار استرس و اضطراب ناشی از فشار والدین و معلمین برای یادگیری بیشتر دروس هستند و آسیب های روحی زیادی سلامت روان آن ها را در معرض خطر قرار میدهد.

اکثریت افراد کشور ما را جوانان تشکیل میدهند و آنچه به طبیعت جوانی بازمی گردد این است که جوانی هم مثل دیگر مقاطع عمر، در ذات و طبیعت احساس استقلال در نوجوان و جوان و این که احساس می کند باید خود را از محیط خانه آزاد کند و جذب جامعه ای بزرگ تر شود، شکوفایی عقلانی و منطقی، بلندپروازی و همت بلند، آرمان خواهی و ارزش گرایی و شور و احساسات و نشاط اجتماعی از عمده ترین ویژگی های جوان است.

علاوه بر آن، تحولات جنسی، که از زمان بلوغ شروع می شود، اوج آن در همین سنین است. این ویژگی ها، ذاتا اهرم ها و ابزارهایی برای رشد و کمال انسانی و به شکوفایی رسیدن شخصیت است، مسائل دیگری هم در این دوره وجود دارد از جمله: روحیه خودنمایی، هیجانات، اضطرابات روحی و فوران قوای شهوانی  که اگر مهار نشود و در پرتو هدایت عقلانی و منطقی و عاطفی قرار نگیرد تبدیل به مشکلات می گردد. نیکی های فراوانی نهفته و قوت های زیادی موجود است. اما از طرف دیگر، زمینه هایی هم برای انحراف در آن دوران وجود دارد.

اکثر مشکلات تحصیلی جوانان به دلیل موارد فوق اتفاق می افتد که دقیقا در این مراحل است که نقش مهم مشاور مشاهده میشود . مشاوره با ریزبینی میتواند به بطن مشکل نفوذ کرده و با ارتباطی که بین مشاور و داوطلب ایجاد میشود و با مهارت کامل این مشکلات را رفع نماید.

دپارتمان خیام دقیقا از مشاوران جوان ولی باتجربه و با مهارت فراوان استفاده مینماید که در اولین فرصت سعی در ارتباط گیری قوی خواهند داشت ، اولین و مهمترین نکته در هر جلسه مشاوره ارتباط گیری قوی است که مشاور پس از ایجاد ارتباط قوی بین خود و مراجعه ، اعتماسازی انجام شده و بصورت مستمر مشکلات روحی فرد را برطرف مینماید.

خدمات رایگان خیام

  • ثبت نام کنکور
  • دریافت کارت ورود به جلسه
  • ثبت انتخاب رشته
  • ویرایش انتخاب رشته
  • مشاوره دانش آموزان بهمراه والدین
ویژه کاربران وبسایت

خدمات مشاوره غیر تحصیلی خیام

3 (1)

مشاوره غیرتحصیلی حضوری

از خدمات مشاوره غیرتحصیلی دپارتمان تخصصی خیام به صورت حضوری بهره مند شوید

2

مشاوره غیرتحصیلی آنلاین

از خدمات مشاوره غیرتحصیلی دپارتمان تخصصی خیام به صورت آنلاین بهره مند شوید

1 (2)

مشاوره غیرتحصیلی تلفنی

از خدمات مشاوره غیرتحصیلی دپارتمان تخصصی خیام به صورت تلفنی بهره مند شوید

مشاوره غیرتحصیلی تلفنی

خیلی اوقات شاهد بودیه ایم که جوانان بصورت لحظه ای با مشکلات گوناگونی مواجه میشوند که خیلی سریع نیاز به کمک و راهنمایی دارند ولی شاید دسترسی به مشاور برای آنها سخت باشد و یا حتی در شهر دیگری باشند و دسترسی به مرکز مشاوره سخت باشد . با استفاده از مشاوره تلفنی دیگر نیازی به حضور در دفتر مشاور ندارید و از هر جای ایران با هر گونه امکانات رفاهی صرفا با دسترسی به یک تلفن ثابت می توانید به بهترین های مشاوره تحصیلی تلفنی وصل شوید.

« در دپارتمان خیام ، همیشه و در هر زمان ، یک مشاور کلیه امور داوطلب را پیگیری خواهد کرد »

مشاوره غیرتحصیلی آنلاین

در این نوع مشاوره کلیه مشکلات را در پنل شخصی خود وارد نموده و بصورت آنلاین و لحظه ای از مشاوران نمونه و متخصص استفاده نمایید.

« در دپارتمان خیام ، همیشه و در هر زمان ، یک مشاور کلیه امور داوطلب را پیگیری خواهد کرد »

مشاوره غیرتحصیلی حضوری

بسیاری از مشکلات تحصیلی ناشی از مشکلات متفرقه است که اصلا ارتباطی به تحصیلات و درس ندارد. در دوره ای زندگی میکنیم که جوانان با مشکلات متعددی مواجه هستند که با کمی صحبت و پیگیری ویژه ، زیر نظر مشاور متخصص این مشکلات به راحتی رفع میشود . در مشاوره حضوری شخص مقابل را رودررو می بیند و راحت تر می تواند اخلاقیات و مشخصات طرف مقابلش را درک کند و صحبت های خود را انتقال دهد. به همین دلیل یکی از بهترینها مشاوره ها ، مشاوره حضوری است.

« در دپارتمان خیام ، همیشه و در هر زمان ، یک مشاور کلیه امور داوطلب را پیگیری خواهد کرد »