مشاوره تحصیلی دپارتمان تخصصی خیام

اهداف تحصیلی دانش آموزان زمانی به تحقق می پیوندند که برنامه  آموزشی با توجه به نیازهای دانش آموزان باشد.

خدمات مشاوره تحصیلی ارائه شده توسط دپارتمان خیام به سه روش حضوری، آنلاین و تلفنی انجام میشود.

مشاوره تحصیلی

یک مشاور خوب با مهارت کامل سعی میکند با توجه به شرایط و صلاحیت فرد داوطلب مشکلات وی را حل نموده و بهترین راه جهت خودشناسی و کسب نتیجه دلخواه را به او نشان دهد.

مشاوره تحصیلی یکی از مهمترین رکنهای تحصیل و رفع مشکلات دانش آموز است که شامل نکات ریز و متعددی است که با رعایت این نکات بهترین نتایج کسب خواهد شد.

بسیاری از دانش‌آموزان با وجود مطالعه و تلاشهای فراوان ، بازدهی کامل و مناسبی نداشته و نتیجه دلخواه را کسب نمی کنند ، در نتیجه از پیشرفت باز می مانند و نمی توانند آنگونه که شایسته آنهاست، قدم بردارند و در نهایت در مسیر تحصیل دچار تزلزل و سستی می‌شوند.

مشاور و مشاوره تحصیلی با رعایت تکنیکهای متفاوت ، مهارت مطالعه و کسب نتایج درخشان را به دانش آموز و داوطلب آموزش میدهد

مشاوره تحصیلی به دانش آموزان کمک می‌کند ویژگیها و استعدادهای خود را بهتر بشناسند و به شرایط و خصوصیاتی که یا توجهی به آنها نداشته‌اند و یا میزان توجه به آنها کمتر بوده است با دقت بیشتری نگاه کنند و به جهت نقش مهمی که در موفقیت یا شکست دانش آموزان و دانشجویان در مسیر تحصیلی و شغلی خود ایفا می کند از اهمیت بسیاربالایی برخوردار است.

اهداف تحصیلی دانش آموزان زمانی به تحقق می پیوندند که برنامه  آموزشی با توجه به نیازهای دانش آموزان باشد

در دپارتمان تخصصی مشاوره خیام متخصصین ما در جلسه ی اول این ارزیابی کلی را از داوطلب انجام می دهند ارزیابی ما برای مشاوره تحصیلی به این صورت است قبل از هر چیز سلامت روان و جسمی فرزند شما برای ما اولویت دارد به همین منظور قبل ازشروع تکنیک ها و کاربردهای مفید و عملی مبنا را بر اساس سلامت داوطلب بنا می کنیم و در طی جلسه کلیه مهارتها، توانایی ها ، علایق و مشکلات شخص مورد نظر بررسی میشود و دقیقا مطابق با گزینش اولیه در جلسه اول ، کلیه تکنیکها به فرد آموزش داده میشود و همزمان مشکلات با راهکارهای تخصصی رفع میگردد.

خدمات رایگان خیام

  • ثبت نام کنکور
  • دریافت کارت ورود به جلسه
  • ثبت انتخاب رشته
  • ویرایش انتخاب رشته
  • مشاوره دانش آموزان بهمراه والدین
ویژه کاربران وبسایت

خدمات مشاوره تحصیلی خیام

3 (1)

مشاوره تحصیلی حضوری

از خدمات مشاوره غیرتحصیلی دپارتمان تخصصی خیام به صورت حضوری بهره مند شوید

2

مشاوره تحصیلی آنلاین

از خدمات مشاوره غیرتحصیلی دپارتمان تخصصی خیام به صورت آنلاین بهره مند شوید

1 (2)

مشاوره تحصیلی تلفنی

از خدمات مشاوره غیرتحصیلی دپارتمان تخصصی خیام به صورت تلفنی بهره مند شوید

مشاوره تحصیلی تلفنی

یکی از در دسترس ترین مشاوره ها ، مشاوره تلفنی است .
بسیاری از اوقات محصل شروع به فعالیت میکند و در یک لحظه با مشکل مواجه میشود و یا مورد خاصی ذهن او را درگیر میکند که همین مورد باعث میشود از ادامه مطالعه و تحصیل باز ماند و یا حتی خیلی وقتها یک دانش آموز نحوه مطالعه یک درس خاص و یا حتی استفاده از برنامه درسی را نمیداند .

در این چنین زمانها ، مراجعه به واحد مشاوره خیلی سخت و طاقت فرسا خواهد بود و اصلا درست نیست برای این چنین موارد وقت دانش آموز گرفته شود .
به محضی وقوع هر مشکلی در امور درسی و تحصیلی ، کافیست تلفن را برداشته و خیلی سریع با واحد مشاوره تماس گرفته و تمام امور تحصیلی خود را رفع نمایید.

« در دپارتمان خیام ، همیشه و در هر زمان ، یک مشاور کلیه امور داوطلب را پیگیری خواهد کرد »

مشاوره تحصیلی آنلاین

مشاوره آنلاین محدودیت مکانی ندارد و شخص در هر ساعتی از شبانه روز بصورت آنلاین میتواند با مشاور خود در تماس باشد و مشکلات خود را عنوان و برطرف نماید. با عضویت در سایت دپارتمان تخصصی مشاوره خیام ، میتوانید بصورت آنلاین با مشاوران در ارتباط باشید و در پنل شخصی خود گلیه امور را پیگیری نمایید.

« در دپارتمان خیام ، همیشه و در هر زمان ، یک مشاور کلیه امور داوطلب را پیگیری خواهد کرد »

مشاوره تحصیلی حضوری

خیلی اوقات برای ایجاد یک فضای امن و مطمن برای تحصیلی ، یا حتی نوشتن یک برنامه تحصیلی و یا رفع خیلی از مشکلات تحصیلی نیاز به حضور در روبروی یک مشاور متخصص است . در این نوع مشاوره ، مشاور بصورت رودرو با داوطلب صحبت میکند و کل نیازهای تحصیلی فرد را بررسی نموده و راهکارهای خاص را ارائه میدهد.

« در دپارتمان خیام ، همیشه و در هر زمان ، یک مشاور کلیه امور داوطلب را پیگیری خواهد کرد »