شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات مرکز دپارتمان مشاوره تخصصی خیام

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی مرکز دپارتمان مشاوره تخصصی خیام به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت مرکز دپارتمان مشاوره تخصصی خیام هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، مقاله ها و فایل های علمی و ویدئوهای رسانه تصویری و سایر خدمات ارائه شده توسط مرکز، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مرکز دپارتمان مشاوره تخصصی خیام است.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این مرکز از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

* توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مرکز دپارتمان مشاوره تخصصی خیام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین سازمان نظام روان شناسی ومشاوره ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مرکز دپارتمان مشاوره تخصصی خیام در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

* خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به دپارتمان مشاوره خیام بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info[@]khayamdepartment.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

* اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات کادر و خدمات ارائه شده به صورت خلاصه و كلی بوده و این آموزشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

* دپارتمان تخصصی مشاوره هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانكي، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.

* تمام ابزاری که در این آموزشگاه اینترنتی در ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث امور مشاوره باشد.

* ارتباط این آموزشگاه اینترنتی باکاربران ازطریق www.khayamdepartment.com فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) برقرار مي گردد.

* دپارتمان مشاوره خیام به هیچ وجه اطلاعات منحصربفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

تعریف مراجعه کننده یا کاربر

مراجعه کننده یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مرکز دپارتمان مشاوره تخصصی خیام اقدام کند. همچنین از آنجا که مرکز دپارتمان مشاوره تخصصی خیام یک وب‌سایت خدماتی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مراجعه کننده یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط خدمات فروشندگان

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی، دپارتمان مشاوره خیام با آدرس اینترنتی www.khayamdepartment.com به عنوان فروشنده تلقی خواهد شد.
خدمات ارایه شده در وب‌سایت ، یا توسط مرکز دپارتمان مشاوره تخصصی خیام فراهم و ارایه می شود و یا از مراکز پزشکی، موسسات و مشاورهای معتبر رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی موسسات با مرکز دپارتمان مشاوره تخصصی خیام همکاری می‌کنند و خدمات خود را به‌واسطه این وبسایت اینترنتی، به صورت آنلاین ارائه مینمایند.

اهداف و خدمات قابل ارائه به مراجعین

الف: اهداف

– کمک به مراجعین در شناخت بهتر استعدادها و ارتقاء تواناییهای فردی برای مقابله موثر با مسائل و مشکلات زندگی و تحصیلی

– ارتقای سطح بهداشت روانی، فردی و اجتماعی مراجعین از طریق پیشگیری از بروز مشکلات روحی و روانی، رفتاری ، تربیتی و عاطفی

– تلاش در جهت انتخاب مناسب رشته تحصیلی دانشگاه و مشاوره تحصیلی 

– حل مشکلاتی دانش آموزان و داوطلبینی که نیاز به مراجعه به روانپزشک و روانشناس نبوده و از طرفی مشاوران تحصیلی نیز از عهده اینکار بر نمی آیند.

– درد و دل های صمیمانه و رفع مشکلات بصورت تخصصی

ب: موضوع

– ارائه مشاوره خانوادگی : کمک به تقویت روابط مناسب والدین و فرزندان و حل اختلافات فرزندان و ‌کمک به تقویت نهاد خانواده با ارائه راهکارهایی جهت تحکیم روابط عاطفی مناسب میان والدین و فرزندان ( مبتکر گفتگوی بی پرده والدین و فرزندان )

– ارائه خدمات مشاوره ای تحصیلی: ایجاد انگیزه، ارائه شیوه های مطالعه و برنامه ریزی تحصیلی، راههای غلبه بر اضطراب، نحوه آمادگی برای شرکت در کنکور دانشگاهها،‌ کمک به جلوگیری از افت تحصیلی، درمان اختلالات مربوط به یادگیری و انتخاب رشته کاملا تخصصی کنکور با دسترسی به اطلاعات جامع و کامل سازمان سنجش و غیره

– عرضه خدمات روان درمانی به کودکان : انجام مشاوره های فردی و گروهی جهت رفع مشکلات رفتاری، تغییر و اصلاح رفتار، بالا بردن سطح سازگاری کودکان

– اجرای آزمونهای روان سنجی در زمینه های هوش، شخصیت، افسردگی، اضطراب، رضایت شغلی، رغبت تحصیلی و غیره جهت پی بردن به ویژگیهای شخصیتی و نیز تواناییهای فرد

– برگزاری جلسات عمومی به منظور ارتقا سطح بهداشت روانی از طریق مشاوره های گروهی، کارگاههای آموزشی، برگزاری سمینارها، میزگردها، همایشها و برپایی سخنرانیها

قوانین و مقررات لغو نوبت اینترنتی

بعد از ثبت نام در وبسایت و پرداخت مبلغ حق مشاوره یا انتخاب رشته بوسیله متصل شدن به درگاه پرداختی وبسایت دپارتمان خیام، در صورتیکه قصد انصراف داشته باشید طبق مراحل زیر انصراف شما محاسبه خواهد شد :

* تا ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه مشاوره، ۱۰ درصد از کل مبلغ کسر و مابقی به حساب شما عودت داده خواهد شد.
* از ۴۸ تا ۲۴ ساعت قبل از جلسه مشاوره، ۲۰ درصد از کل شهریه کسر و مابقی به حساب شما عودت داده خواهد شد.
* کمتر از ۲۴ ساعت به شروع جلسه مشاوره امکان انصراف وجود نداشته و در صورت انصراف، مبلغی به شما عودت داده نخواهد شد.
* در صورتیکه به جهت انتخاب رشته کنکور، در وبسایت خیام عضو شده و مبلغی پرداخت نمایید، پس از ثبت اطلاعات و پرداخت مبلغ انتخاب رشته اینترنتی و آنلاین، امکان کنسل کردن پروسه انتخاب رشته نخواهد بود و مبلغی به شما عودت داده نخواهد شد.
* مراحل لغو سفارش ثبت شده در پروفایل کاربری در دسترس میباشد و تا حداکثر ۴۸ ساعت کاری بعد از ثبت درخواست لغو سفارش به حساب متقاضی عودت داده خواهد شد.

* دقت شود جهت استرداد وجه میبایست اطلاعات کارت بانکی با مالک پروفایل انطباق داشته و متعلق به ایشان باشد لذا از در اختیار قراردادن اطلاعات پروفایل به دیگران جدا خودداری نمائید و در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.