تاریخچه خیام

آشنايی با دپارتمان تخصصی و مجتمع آموزشی خــیام

مجموع مدارس در سال تحصيلی 74- 1373 تاسيس گرديد و تقريباً با بيش از 16 سال تجربه آموزشی و پرورشی پذيرای دانش آموزان عزيز با هدف اخلاص در عمل، يگانگی و همدلی با خانواده ها، به خدمت گرفتن نيروهای كار آمد و متعهد و در نهايت مداومت و پيگيری بی وقفه آموزشی و تربيتی بوده است.

اين واحد آموزشی در طول اين مدت با اتكا به نيروی خداوندی هر سال نسبت به سال گذشته شاهد رشد چشمگيری در خصوص مسائل مشاوره و آموزشی بوده و يقيناً نيروی انسانی سهم بسزايی در به ثمر رساندن جوانان برومند و عاشق ميهن اسلامييمان در اين فضای آكنده از مهر و محبت بر عهده داشته است.

اساتيدی مجرب و متعهد، پدران و مادرانی فداكار و دلسوز و دانش آموزانی علاقمند و ساعی که در هر برهه از زمان حضوری گرم و چشمگير داشته اند.

تلاش و همت پرسنل واحد مشاوره، خانواده های محترم و مراجعان عزيز باعث شده است که واحد مشاوره این مرکز جزو بهترین مراکز سطح کشور شناخته شود و باتوجه به تقاضای فراوان مراجعات جهت استفاده از واحد مشاوره این مجتمع ، از سال 1390 دپارتمان تخصصی مشاوره خیام بصورت مجزا تاسیس گردیده و با کسب رتبه درجه یک از سازمان آموزش و پرورش و وزارت آموزش شهر تهران هم اكنون يكی از پر افتخارترين مراکز مشاوره در سطح کشور گشته که با استعانت از خداوند متعال در حال رقابت مراکز مشاوره مطرح و موفق شهر تهران می باشد.

همواره تلاش کردیم بهترین باشیم

مشاوران ما

تیم خیام برای خدمت رسانی به آماده است

آقای دکتر رسول شمس

مدیر و موسس دپارتمان تخصصی مشاوره خیام ✓
✓ ۱۷ سال سابقه فعالیت در امور آموزشی و مشاوره
مدیر دبیرستان غیردولتی پسرانه خیام ✓
مشاور آموزشی دانشگاه پردیسان ✓
مجری پایگاه انتخاب رشته تخصصی کنکور در منطقه۵ ✓

خانم آمنه عباسی

کارشناس روانشناسی عمومی ✓
کارشناس مدیریت آموزشی ✓
✓ ۲۰ سال فعالیت آموزشی در مناطق ۲ و ۵ تهران
✓ ۳ سال معاونت آموزشی
✓ ۴ سال مدیریت موسسه خلاقیت ویژه کودکان و نوجوانان

آقای حسن شمس

موسس مجموع مدارس غیردولتی پسرانه خیام ✓
انتخاب رشته تخصصی با بیش از ۲۵ سال سابقه ✓
استاد افتخاری کلاسهای آموزش خانواده ✓
مدرس در ریاضیات متوسطه ✓
✓ متخصص در شاخه مدیریت آموزشی و مشاوره

آقای مجید خزائی

رئیس شورای موسسان مدارس غیردولتی منطقه ۵ تهران ✓
عضو کمیته نظارت بر تعیین شهریه مدارس غیردولتی تهران ✓
✓ ۲۵ سال سابقه مدیریت مدارس
مدیر نظارت بر شکایات مالی مدارس غیردولتی ✓
موسس مدرسه خیام ✓

افتخارات

موفقیت هایی که در این مسیر بدست آورده ایم

خدمات ما

ارائه خدمات تحصیلی به شما دانش آموزان افتخار ماست

بدون شک انتخاب رشته تحصیلی یکی از اصلی ترین انتخاب های زندگی هر دانش آموز مبیاشد که تأثیر بسزایی در آینده او دارد. به همین دلیل در این مرحله، داوطلب میبایست قبل از تصمیم گیری همه جوانب از جمله میزان علاقه مندی، توانایی، بازار کار و … را بسنجد.

برای انتخاب رشته صحیح و آگاهانه داوطلبان باید تنها از نظرات افرادی استفاده کنند که دارای اطلاعات و تجربه کافی در این زمینه باشند. دپارتمان تخصصی مشاوره خیام با اتکا به مشاورن مجرب و خبره در این حوزه کاری آماده خدمت رسانی به سه روش تلفنی، آنلاین و حضوری به دانش آموزان محترم میباشد.

مشاوره تحصیلی یکی از ارکان اصلی پیشرفت در تحصیل دانش آموزان میباشد که شامل نکات ریز و گوناگونی است که میبایست در نظر داشت. مشاوران با رعایت تکنیک ها و اصول متفاوت و مؤثر به کسب نتیجه هر چه بهتر داوطلبان کمک میکنند.

در دپارتمان تخصصی مشاوره خیام متخصصین ما در جلسه ی اول این ارزیابی کلی را از داوطلب انجام می دهند و  کلیه تکنیکها به فرد آموزش داده میشود و همزمان مشکلات با راهکارهای تخصصی رفع میگردد. این خدمات به سه روش حضوری، تلفنی و آنلاین ارائه میگردد.

مشکلات روحی، افسردگی، تهدیدهای اجتماعی، اختلال یادگیری و… مشکل و دغدغه اصلی این روزهای اکثر والدین است. اما با در پیش گرفتن برخی روش های موثر می توان آن را به موقع تشخیص داده و درمان کرد.

اکثر مشکلات تحصیلی جوانان به دلیل موارد فوق اتفاق می افتد که دقیقا در این مراحل است که نقش مهم مشاور مشاهده میشود. دپارتمان خیام دقیقا از مشاوران جوان و مجرب استفاده مینماید که به سه روش آنلاین، حضوری و تلفنی در اولین فرصت سعی در ارتباط گیری قوی خواهند داشت و بصورت مستمر مشکلات روحی فرد را برطرف مینماید.