ثبت نام کنکور

از آنجایی که اکثر داوطلبین برای بار اول است که در سایت سازمان سنجش ثبت نام میکنند و هیچگونه تجربه ای نسبت به این امر ندارند و از طرفی ثبت دقیق اطلاعات جهت ثبت مشخصات داوطلب بسیار مهم میباشد، نگرانیها و استرس داوطلبین در این زمینه بسیار زیاد شده و گاهی همین استرس ساده باعث عدم ثبت درست اطلاعات شده و داوطلب دچار سردرگمی و مشکل میشود که اکثر کافی نتها و موسسات از این دلهره داوطلبین سواستفاده نموده و با دریافت مبالغ بسیار، مراحل ثبت نام را انجام میدهند.

ثبت نام در کنکور شامل مراحل مختلفی میباشد که نیاز به تجربه و اطلاعات کافی و کامل میباشد که دپارتمان مشاوره خیام جهت سهولت داوطلبین و جلوگیری از نگرانیها و مشکلات این عزیزان، روند کامل ثبت نام و ثبت اطلاعت و دریافت کدهای سوابق، رهگیری و غیره را بصورت کامل رایگان برای اعضای سایت انجام میدهد.

کارت ورود به جلسه

یکی دیگر از مشکلات داوطلبین و نگرانیهای این عزیزان نحوه دریافت کارت ورود به جلسه است که به فرض مثال بسیار شاهد این موضوع بوده ایم که دواطلبین کد رهیگیر خود را فراموش کرده اند و یکی از مهمترین رکنهای دریافت کارت ورود به جلسه، کد رهیگیری ثبت نام میباشد و به همین علت نمیتوانند به کارت خود دسترسی داشته باشند و این موضوع استرس شدیدی به داوطلب وارد میکند، در صورتیکه داوطلب باید در آرامش کامل باشد و هیچگونه نگرانی و دلهره نسبت به این موضوعات نداشته باشد.
دپارتمان خیام این مهم را نیز برای اعضای سایت بصورت رایگان انجام میدهد و دواطلبین هم میتوانند بصورت حضوری مراجعه نموده و کارت خود را دریافت نمایند و هم میتوانند عکس کارت خود را بصورت رایگان بر روی واتساپ خود دریافت نمایند.

ثبت انتخاب رشته

یکی از رایج ترین و پر استرس ترین موارد، ثبت انتخاب رشته، در سایت سازمان سنجش میباشد و شاید ثبت یک کد اشتباه در صفحه سازمان سنجش منجر به قبولی داوطلب در یک رشته کم اهمیت و جابجا شدن کل آینده یک داوطلب شود و از آنجایی که سازمان سنجش آموزش کشور هرسال یکی دوماه قبل یک جدول زمانبندی کنکور سراسری در سایت قرار میدهد که در آن زمان ثبت نام کنکور، برگزاری، انتخاب رشته و اعلام نتایج اعلام شده است و انتظار میرود داوطلبین در این زمان اطلاعات کافی بدست آورده باشد ولی بازهم بسیاری از داوطلبین از انتخاب رشته جا مانده و یا در ثبت انتخابهای خود دچار مشکل جدی میشوند.

مشکلات زیادی در زمان ثبت نام کنکور ممکن است به وجود آید؛ گروهی با مشکل عدم دسترسی به اینترنت مواجه هستند، گروهی نمیدانند چگونه باید کارت اعتباری ثبت نام خریداری کنند و از اصلی ترین مشکلات ثبت نام کنکور این است که اطلاعات را به اشتباه ثبت میکنند و یا عده ای نمی دانند چگونه رشته های خود را در صفحه سایت وارد نمایند و یا بخاطر استرسی که دارند کدهای رشته خود را اشتباه وارد مینمایند.

هر ساله هر داوطلب میتواند 120 کد رشته را انتخاب نموده و وارد سایت نماید، حال توجه نمایید که فقط کافیست یکی از این 120 کد را اشتباه وارد نمایید و همین امر باعث میشود کل قبولی شما به شهر و رشته ای دیگر انتقال پیدا کند و دیگر هیچ راهی برای برگشت و پشیمانی نخواهد بود.

دپارتمان خیام ضمن انتخاب رشته تخصصی توسط مشاورین باتجربه و کارآمد، ثبت این کد رشته ها در سایت سازمان سنجش را برای اعضای سایت و داوطلبینی که توسط دپارتمان خیام انتخاب رشته شده اند را بصورت کاملا رایگان انجام میدهد و استرس این مورد را از داوطلبین دور مینماید.

ویرایش انتخاب رشته

بسیار اتفاق می افتد که داوطلبین فرم ثبت نام اولیه خود و یا کدهای انتخاب رشته خود را اشتباه ثبت نمایند و یا از انتخاب خود پشیمان شوند، و همه ساله سازمان سنجش فرصت کافی و لازم برای تغییر این موارد را در اختیار داوطلبین قرار میدهد، ولی اکثر داوطلبین به این امر آشنا نبوده و یا بصورت اشتباه فرم خود را اصلاح مینمایند.

جهت ویرایش این موارد از تخصص و اطلاعات کافی باید برخورداد بود، دپارتمان خیام این مورد را بصورت رایگان به داوطلبین و اعضای سایت توضیح داده و ویرایش انتخاب رشته و ثبت نام را بصورت کاملا رایگان انجام میدهد.

مشاوره دانش آموزان به همراه والدین

بسیار اتفاق می افتد که مشکل یک دانش آموز و یا داوطلب با یک تلفن ساده با یک مشاور خبره، برطرف شود.
دپارتمان خیام مشاوره کلیه تماسهای اولیه داوطلبین و یا والدین این عزیزان را بصورت رایگان انجام خواهد داد و نتیجه این مشاوره ها را بصورت مستمر پیگیری خواهد کرد.